#16 2006-11-14 21:22:37

kodziu192113

http://pun.pl/rangi/BarRanks/Blue/rankadmin.gif

status 4837430
9658547
Call me!
Skąd: Chotycze
Zarejestrowany: 2006-07-06
Posty: 2482
Punktów :   

Re: Belgia-Polska

Plaga kontuzji to największy problem trenera piłkarskiej reprezentacji Polski Leo Beenhakkera. Jego podopieczni w środę zmierzą się w Brukseli z Belgią w eliminacjach mistrzostw Europy. Mimo wielu urazów selekcjoner obiecuje dobry wynik.

"Moja koncepcja na ten mecz się nie zmieniła, chcemy go wygrać - zapewnił selekcjoner. - Problem leży w czym innym - jak w ciągu dwóch dni stworzyć praktycznie nowy zespół, który będzie się tak samo komunikował na boisku, jak w spotkaniu z Portugalią. Przecież w kadrze z powodu kontuzji nie ma pięciu zawodników, którzy wystąpili w podstawowym składzie w Chorzowie. Pięciu innych, którzy byli wtedy w rezerwie, także nie ma".


Mówiąc o piątce zawodników z podstawowego składu w meczu z Portugalią, których nie ma w Brukseli, Beenhakker miał na myśli Mariusza Lewandowskiego, Grzegorza Rasiaka, Pawła Golańskiego i Arkadiusza Radomskiego, którzy są kontuzjowani. Za kartki musi pauzować Wojciech Kowalewski, a dodatkowo zgrupowanie opuścił Jacek Krzynówek.

"Żeby mieć jakąkolwiek możliwość manewru musiałem powołać jednego dodatkowego piłkarza. To Sebastian Szałachowski z Legii Warszawa, który, mam nadzieję, pomoże naszemu zespołowi" - dodał Beenhakker.

Selekcjoner narzekał na termin meczu z Belgią. "Zawsze zawodnicy są do dyspozycji na zgrupowaniu przez pięć lub sześć dni. Teraz mieliśmy tylko dwa, a ostatni mój piłkarz przyleciał wczoraj o godzinie 16.00. To nienormalna sytuacja. W ciągu dwóch dni trzeba stworzyć zespół, który zagra na najwyższym poziomie"- utyskiwał trener, dodając żartobliwie: "Mimo to stoimy po jasnej stronie księżyca".

O Belgach holenderski trener wypowiadał się z dużym szacunkiem. "Grają bardzo dobrze w defensywie, mocny mają także środek. Potrafią zaskoczyć z kontrataku, są dobrze zorganizowani. Odczuwam respekt przed tą drużyną, ale bez przesady. Na pewno można z nimi wygrać. Najważniejsza jest nasza postawa i to, jak my odpowiemy na ich akcje" - mówił Beenhakker.

Polska i Belgia w tych eliminacjach zgromadziły po siedem po siedem punktów. Środowy mecz w Brukseli rozpocznie się o godzinie 20.30


Tabela i wyniki grupy A: 
                            M  Z  R  P  B-B  Pkt
1. Serbia              4  3  1  0  6:1  10
2. Finlandia          4  2  2  0  6:2  8
3. Belgia              4  2  1  1  4:1  7
4. Polska             4  2  1  1  5:5  7
5. Portugalia        3  1  1  1  5:3  4
6. Kazachstan    4  0  2  2  1:4  2
7. Armenia          3  0  1  2  0:4  1
8. Azerbejdżan   4  0  1  3  1:8  1


A oto i pierwsza jedynastka:

1. Artur Boruc -
3. Grzegorz Bronowicki,
2. Dariusz Dudka,
6. Jacek Bąk,
14. Michał Żewłakow,
13. Marcin Wasilewski -
7. Euzebiusz Smolarek,
8. Radosław Sobolewski,
5. Jakub Błaszczykowski -
9. Maciej Żurawski,
11. Radosław Matusiak.

Na ławce rezerwowych usiądą:

12. Tomasz Kuszczak,
4. Marcin Baszczyński,
15. Rafał Murawski,
16. Sebastian Szałachowski,
17. Przemysław Kaźmierczak,
18. Łukasz Garguła,
20. Tomasz Frankowski.
   
ja myśle ze mamy szase...jak zawsze..trzeba ją tylko wykorzystac...WYGRAMY!!!    







...............................................................................................................................................................

BRAWO CHŁOPCY!!! wiedziałem ze wygrają... Belgia - Polska 0:1  ..     

Ostatnio edytowany przez kodziu192113 (2006-11-15 22:34:36)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poradnikmetin2.pun.pl www.parkyellowstone.pun.pl www.musiccorner.pun.pl www.telefony.pun.pl www.kareena-kapoor.pun.pl