#1 2007-12-22 13:13:27

kodziu192113

http://pun.pl/rangi/BarRanks/Blue/rankadmin.gif

status 4837430
9658547
Call me!
Skąd: Chotycze
Zarejestrowany: 2006-07-06
Posty: 2482
Punktów :   

21-letnia kobieta urodziła piąte dziecko

Rachel Leyman będzie miała ręce pełne roboty w te święta - podaje BBC Wales. 21-latka wydała na świat piątego potomka. Z chłopakiem - 23-letnim Lee Beckinsale - na pierwsze dziecko "zdecydowali się", gdy Rachel skończyła 16 lat.


Piąte dziecko Rachel i Lee - Madison - przyszło na świat dwa tygodnie temu. Najstarsza córka - Felicity - ma 5 lat, Ffion - skończy 5 w święta. Cody ma trzy lata, a Cerys roczek.

- Ludzie mi mówią, że mam świetny kontakt ze swoimi dziećmi - kocham je wszystkie - mówi młoda mama. - Zawsze mówiłam, że nie chcę mieć dzieci - przyznała się Rachel. - Ale kiedy urodziło się pierwsze, zmieniłam zdanie - dodaje.

Zapytana o to, czy dzieci są grzeczne powiedziała: "Wszystkie dzieciaki się kłócą, ale przynajmniej mają siebie nawzajem i być może dzieci z mniejszych rodzin są o wiele bardziej samotne".

Młoda rodzina wyprowadziła się z domu rodziców Lee 5 tygodni temu. Teraz mają swój własny dom z trzema sypialniami - informuje BBC Wales. Rachel po ciężkiej pracy w domu chce teraz wrócić do pracy w szkole podstawowej.

Chociaż szczęśliwi rodzice chcą wziąć ślub, postanowili poczekać aż ich najmłodsza druhna podrośnie. - To trochę potrwa zanim najmłodsza Madison będzie mogła pójść za mamą do ołtarza i przytrzymać tren jej sukni - śmieją się Rachel i Lee.

_._

hm...
ciekawe...?
ale jeśli chcieli to mają

Offline

 

#2 2016-03-03 15:30:14

nasiona

http://pun.pl/rangi/BarRanks/Blue/rank0.gif

Zarejestrowany: 2016-03-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: 21-letnia kobieta urodziła piąte dziecko

takie newsy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum-websitex5.pun.pl www.fizjoterapiant.pun.pl www.crashday-pbf.pun.pl www.ekstranaruto.pun.pl www.radiowalenczow.pun.pl