• Index
  •  » Sport
  •  » Krzysztof "Diablo" Włodarczyk & Steve "USS" Cunningham

#1 2006-11-25 09:44:35

kodziu192113

http://pun.pl/rangi/BarRanks/Blue/rankadmin.gif

status 4837430
9658547
Call me!
Skąd: Chotycze
Zarejestrowany: 2006-07-06
Posty: 2482
Punktów :   

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk & Steve "USS" Cunningham

Włodarczyk: marzyłem o takiej szansie



Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (25 l.) i Steve "USS" Cunningham (30 l.) dziś krótko przed północą wyjdą do ringu. Po prezentacji i hymnach rozpocznie się walka o wszystko. Najmniej ważne będą pieniądze (obaj mają ustalone honoraria bez względu na rezultat - Cunningham - 450 tysięcy złotych, Włodarczyk - 180 tysięcy złotych).

Wczoraj obaj pięściarze spotkali się na oficjalnej ceremonii ważenia. Diablo jest o ponad pół kilo cięższy od swojego rywala - waży 88,15 kg, a Steve Cunningham 87,5 kg. - To żadna przewaga - mówi jednak Włodarczyk. - Wygram, bo po prostu bardziej tego pragnę. Jeszcze nigdy w życiu nie byłem tak przygotowany do walki. Wytrzymam 12 rund prawdziwej wojny, a gdyby było trzeba, wytrzymałbym i 15 - dodał z pewnością w głosie.

- Marzyłem o tym dniu, marzyłem o takiej szansie - powtarza "Diablo". - Jeśli jej nie wykorzystam, do końca życia będę żałował. Wiem, że stać mnie na zwycięstwo, dam z siebie wszystko. A nawet trochę więcej.

3mam kciuki za "DIABLO"...





Spełnione marzenie "Diablo"



http://img.interia.pl/sport/nimg/Daiblo_podczas_sobotniej_1285024.jpg

"Spełniło się moje wielkie marzenie o tytule mistrza świata potężnej organizacji bokserskiej" - mówił 25-letni Krzysztof "Diablo" Włodarczyk po zdobyciu pasa IBF w wadze junior ciężkiej.

Włodarczyk w Warszawie wygrał w sobotni wieczór na punkty z Amerykaninem Steve'm Cunninghamem. Sędzia z USA - Charles Dwyer przyznał zwycięstwo rodakowi 119:109, Niemiec Wallfried Rollert ogłosił, że lepszy był Włodarczyk 116:112, podobnego zdania był Włodzimierz Kromka 115:113.

"Spełniło się moje wielkie marzenie o tytule mistrza świata potężnej organizacji bokserskiej. Wreszcie mogę powiedzieć o sobie, że jestem mistrzem" - cieszył się Włodarczyk.

Trudno natomiast dziwić się kwaśnej minie Cunninghama. "Werdykt był niesprawiedliwy. Włodarczyk to dobry bokser, ale w żadnym wypadku mnie nie pokonał. Spójrzcie na mnie: czuję się dobrze, jestem gotowy rywalizować przez kolejne dwanaście rund" - mówił 30-latek z Filadelfii, który poniósł pierwszą porażkę w karierze.

Włodarczyk ma na koncie 37 wygranych i jedną przegraną. W niedzielne popołudnie czekał na niego w rodzinnym domu w podwarszawskim Piasecznie świąteczny obiad. "Serce skakało mi do gardła, bowiem były momenty, kiedy przeciwnik trafił Krzyśka po dole i w prawe ucho. Ma je teraz aż fioletowe. Ale byłam pewna wygranej, ponieważ cały czas ganiał rywala po ringu. Cunningham ograniczał się do klinczowania, nie mógł zagrozić Krzyśkowi" - powiedziała pani Bożena, matka pięściarza

Ostatnio edytowany przez kodziu192113 (2006-11-28 16:08:09)

Offline

 
  • Index
  •  » Sport
  •  » Krzysztof "Diablo" Włodarczyk & Steve "USS" Cunningham

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.parkyellowstone.pun.pl www.survivor.pun.pl www.kareena-kapoor.pun.pl www.poradnikmetin2.pun.pl www.telefony.pun.pl