kodziu192113 - 2007-01-30 19:56:39

MŚ piłkarzy ręcznych: Rosja pokonana, Polacy w półfinale!

Polska awansowała do półfinału mistrzostw świata piłkarzy ręcznych, które odbywają się w Niemczech. W ćwierćfinale zespół Bogdana Wenty pokonał we wtorek w Hamburgu Rosję 28:27 (16:14).

Początek spotkania był bardzo udany dla reprezentacji Polski. W 6. minucie meczu polscy zawodnicy prowadzili już 5:1. Do przerwy prowadzili z Rosjanami 16:14.

W przebiegu całego spotkania polscy zawodnicy ani na chwilę nie pozwolili Rosjanom objąć prowadzenia. Najlepsze okazje ku temu nasi rywale mieli w dramatycznej końcówce spotkania.

W ciągu ostatnich trzech minut meczu dwukrotnie jednak ratował nas Sławomir Szmal, który znakomicie bronił rzuty karne.

dobrzy są ...moze powtórzą sukces naszych siatkarzy.. albo i jeszcze wiecej ..:D:D:)

oby....3mam kciuki :applause: